Eengezinswoning, hoekwoning Maria Snelplantsoen 40 Amsterdam

Maria Snelplantsoen 40, 1106 WP Amsterdam

193 m² Bouwjaar 1986 8 kamers 6 slaapkamers Label C

Maria Snelplantsoen 40 is een eengezinswoning, hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m², een perceel van 200 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €431.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
193 m²
Perceeloppervlakte
200 m²
Inhoud
656 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€595.000 tot €695.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Maria Snelplantsoen 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maria Snelplantsoen 40

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (45.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3195 Inwoners
1415 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1261 Woningvoorraad
€431.000 Gem. woningwaarde Gein 3
96% Koopwoningen
5.036 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Maria Snelplantsoen 40

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Maria Snelplantsoen 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Maria Snelplantsoen 40?

De prijsindicatie voor Maria Snelplantsoen 40 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Gein 3 is €431.000. Dat komt neer op circa €2.233 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maria Snelplantsoen 40 zich tot de wijk Gein 3?

Maria Snelplantsoen 40 is een eengezinswoning, hoekwoning van 193 m² in de wijk Gein 3. De buurt telt 1.261 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.036 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maria Snelplantsoen 40?

Maria Snelplantsoen 40 is een eengezinswoning, hoekwoning in Gein 3, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Maria Snelplantsoen 40 vergeleken met de buurt?

Maria Snelplantsoen 40 heeft 193 m² woonoppervlakte en 656 m³ inhoud. Het perceel is 200 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Gein 3 ligt de gemiddelde woningwaarde op €431.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maria Snelplantsoen 40 en wat betekent dat?

Maria Snelplantsoen 40 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-04-24. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maria Snelplantsoen 40?

Maria Snelplantsoen 40 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 45 m².

Hoe is de woningmarkt in Gein 3?

De wijk Gein 3 in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €431.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gein 3?

Vanuit Maria Snelplantsoen 40 in Gein 3 bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.