Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1986
- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 103 m²
- Inhoud
- 267 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Gerrit van den Boschpad 25 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 103 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €431.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gerrit van den Boschpad 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
5.6 kmDe prijsindicatie voor Gerrit van den Boschpad 25 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Gein 3 is €431.000. Dat komt neer op circa €4.267 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGerrit van den Boschpad 25 is een woonhuis van 101 m² in de wijk Gein 3. De buurt telt 1.261 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.036 inwoners per km².
Gerrit van den Boschpad 25 is een woonhuis in Gein 3, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Gerrit van den Boschpad 25 heeft 101 m² woonoppervlakte en 267 m³ inhoud. Het perceel is 103 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Gein 3 ligt de gemiddelde woningwaarde op €431.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gerrit van den Boschpad 25 heeft energielabel D. Geldig tot 2027-04-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Gerrit van den Boschpad 25 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Gein 3 in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €431.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Gerrit van den Boschpad 25 in Gein 3 bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gerrit van den Boschpad 25: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.2 km.