Eengezinswoning, tussenwoning Anne Kooistrahof 100 Amsterdam

Anne Kooistrahof 100, 1106 WH Amsterdam

82 m² Bouwjaar 1986 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Anne Kooistrahof 100 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 103 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €431.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
103 m²
Inhoud
298 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Anne Kooistrahof 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anne Kooistrahof 100

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
111.48 kWh/m²
Primaire fossiele energie
175.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.24 kg/m²

Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3195 Inwoners
1415 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1261 Woningvoorraad
€431.000 Gem. woningwaarde Gein 3
96% Koopwoningen
5.036 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Anne Kooistrahof 100

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Anne Kooistrahof 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Anne Kooistrahof 100?

De prijsindicatie voor Anne Kooistrahof 100 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Gein 3 is €431.000. Dat komt neer op circa €5.256 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anne Kooistrahof 100 zich tot de wijk Gein 3?

Anne Kooistrahof 100 is een eengezinswoning, tussenwoning van 82 m² in de wijk Gein 3. De buurt telt 1.261 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.036 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anne Kooistrahof 100?

Anne Kooistrahof 100 is een eengezinswoning, tussenwoning in Gein 3, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Anne Kooistrahof 100 vergeleken met de buurt?

Anne Kooistrahof 100 heeft 82 m² woonoppervlakte en 298 m³ inhoud. Het perceel is 103 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Gein 3 ligt de gemiddelde woningwaarde op €431.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anne Kooistrahof 100 en wat betekent dat?

Anne Kooistrahof 100 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anne Kooistrahof 100?

Anne Kooistrahof 100 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Gein 3?

De wijk Gein 3 in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €431.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gein 3?

Vanuit Anne Kooistrahof 100 in Gein 3 bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 2.4 km.