Eengezinswoning, tussenwoning Helena Kuipers-Rietberghof 5 Amsterdam

Helena Kuipers-Rietberghof 5, 1106 WD Amsterdam

111 m² Bouwjaar 1986 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Helena Kuipers-Rietberghof 5 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 108 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €431.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
108 m²
Inhoud
300 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Beschutte ligging, In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Helena Kuipers-Rietberghof 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Helena Kuipers-Rietberghof 5

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3195 Inwoners
1415 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1261 Woningvoorraad
€431.000 Gem. woningwaarde Gein 3
96% Koopwoningen
5.036 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Helena Kuipers-Rietberghof 5

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Helena Kuipers-Rietberghof 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Helena Kuipers-Rietberghof 5?

De prijsindicatie voor Helena Kuipers-Rietberghof 5 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Gein 3 is €431.000. Dat komt neer op circa €3.883 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Helena Kuipers-Rietberghof 5 zich tot de wijk Gein 3?

Helena Kuipers-Rietberghof 5 is een eengezinswoning, tussenwoning van 111 m² in de wijk Gein 3. De buurt telt 1.261 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.036 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Helena Kuipers-Rietberghof 5?

Helena Kuipers-Rietberghof 5 is een eengezinswoning, tussenwoning in Gein 3, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Helena Kuipers-Rietberghof 5 vergeleken met de buurt?

Helena Kuipers-Rietberghof 5 heeft 111 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 108 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Gein 3 ligt de gemiddelde woningwaarde op €431.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Helena Kuipers-Rietberghof 5 en wat betekent dat?

Helena Kuipers-Rietberghof 5 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Helena Kuipers-Rietberghof 5?

Helena Kuipers-Rietberghof 5 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gein 3?

De wijk Gein 3 in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.195 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €431.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gein 3?