Bovenwoning (appartement) Montfoorthof 47 Amsterdam

Montfoorthof 47, 1106 JM Amsterdam

91 m² Bouwjaar 1971 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Montfoorthof 47 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €311.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
91 m²
Inhoud
299 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Montfoorthof 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Montfoorthof 47

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
63.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
98.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
18.25 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4265 Inwoners
2060 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1846 Woningvoorraad
€311.000 Gem. woningwaarde Holendrecht-Zuid
12% Koopwoningen
11.548 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Montfoorthof 47

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Montfoorthof 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Montfoorthof 47?

De prijsindicatie voor Montfoorthof 47 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Holendrecht-Zuid is €311.000. Dat komt neer op circa €3.418 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Montfoorthof 47 zich tot de wijk Holendrecht-Zuid?

Montfoorthof 47 is een bovenwoning (appartement) van 91 m² in de wijk Holendrecht-Zuid. De buurt telt 1.846 woningen. Daarvan is 12% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.548 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Montfoorthof 47?

Montfoorthof 47 is een bovenwoning (appartement) in Holendrecht-Zuid, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Montfoorthof 47 vergeleken met de buurt?

Montfoorthof 47 heeft 91 m² woonoppervlakte en 299 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Holendrecht-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €311.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Montfoorthof 47 en wat betekent dat?

Montfoorthof 47 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-04-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Montfoorthof 47?

Montfoorthof 47 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Holendrecht-Zuid?

De wijk Holendrecht-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €311.000, 12% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Holendrecht-Zuid?

Vanuit Montfoorthof 47 in Holendrecht-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.