Benedenwoning Rhenenhof 28 Amsterdam

Rhenenhof 28, 1106 JD Amsterdam

72 m² Bouwjaar 1977 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Rhenenhof 28 is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €311.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
237 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rhenenhof 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rhenenhof 28

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
65.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
106.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
19.63 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (59.0 m²)

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4265 Inwoners
2060 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1846 Woningvoorraad
€311.000 Gem. woningwaarde Holendrecht-Zuid
12% Koopwoningen
11.548 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rhenenhof 28

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Rhenenhof 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Rhenenhof 28?

De prijsindicatie voor Rhenenhof 28 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Holendrecht-Zuid is €311.000. Dat komt neer op circa €4.319 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rhenenhof 28 zich tot de wijk Holendrecht-Zuid?

Rhenenhof 28 is een benedenwoning van 72 m² in de wijk Holendrecht-Zuid. De buurt telt 1.846 woningen. Daarvan is 12% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.548 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rhenenhof 28?

Rhenenhof 28 is een benedenwoning in Holendrecht-Zuid, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rhenenhof 28 vergeleken met de buurt?

Rhenenhof 28 heeft 72 m² woonoppervlakte en 237 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Holendrecht-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €311.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rhenenhof 28 en wat betekent dat?

Rhenenhof 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-01-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rhenenhof 28?

Rhenenhof 28 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 59 m².

Hoe is de woningmarkt in Holendrecht-Zuid?

De wijk Holendrecht-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €311.000, 12% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Holendrecht-Zuid?

Vanuit Rhenenhof 28 in Holendrecht-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.