Streetview Mijehof 121 Amsterdam

Mijehof 121, 1106 HD Amsterdam

82 m² Bouwjaar 1983 Label A

Mijehof 121 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en een perceel van 141 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
141 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Mijehof 121

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mijehof 121

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
93.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.42 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2500 Inwoners
1170 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1068 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde Holendrecht-Oost
56% Koopwoningen
3.990 Inwoners per km²

Locatie van Mijehof 121

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Mijehof 121

Wat is de geschatte woningwaarde van Mijehof 121?

De gemiddelde woningwaarde in Holendrecht-Oost is €418.000. Dat komt neer op circa €5.098 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mijehof 121 zich tot de wijk Holendrecht-Oost?

Mijehof 121 is een woonhuis van 82 m² in de wijk Holendrecht-Oost. De buurt telt 1.068 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.990 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mijehof 121?

Mijehof 121 is een woonhuis in Holendrecht-Oost, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Mijehof 121 vergeleken met de buurt?

Mijehof 121 heeft 82 m² woonoppervlakte. Het perceel is 141 m². In Holendrecht-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mijehof 121 en wat betekent dat?

Mijehof 121 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-09-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.42 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Holendrecht-Oost?

De wijk Holendrecht-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Holendrecht-Oost?

Vanuit Mijehof 121 in Holendrecht-Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Holendrecht-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Mijehof 121: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.5 km.