Eengezinswoning, hoekwoning Mijndenhof 1 Amsterdam

Mijndenhof 1, 1106 GA Amsterdam

103 m² Bouwjaar 1981 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Mijndenhof 1 is een eengezinswoning, hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 155 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €418.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
365 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €555.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Mijndenhof 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mijndenhof 1

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (68.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2500 Inwoners
1170 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1068 Woningvoorraad
€418.000 Gem. woningwaarde Holendrecht-Oost
56% Koopwoningen
3.990 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mijndenhof 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Mijndenhof 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Mijndenhof 1?

De prijsindicatie voor Mijndenhof 1 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Holendrecht-Oost is €418.000. Dat komt neer op circa €4.058 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mijndenhof 1 zich tot de wijk Holendrecht-Oost?

Mijndenhof 1 is een eengezinswoning, hoekwoning van 103 m² in de wijk Holendrecht-Oost. De buurt telt 1.068 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.990 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mijndenhof 1?

Mijndenhof 1 is een eengezinswoning, hoekwoning in Holendrecht-Oost, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Mijndenhof 1 vergeleken met de buurt?

Mijndenhof 1 heeft 103 m² woonoppervlakte en 365 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Holendrecht-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €418.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mijndenhof 1 en wat betekent dat?

Mijndenhof 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mijndenhof 1?

Mijndenhof 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 68 m².

Hoe is de woningmarkt in Holendrecht-Oost?

De wijk Holendrecht-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €418.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Holendrecht-Oost?

Vanuit Mijndenhof 1 in Holendrecht-Oost bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.9 km.