Portiekflat Renswoudestraat 61 Amsterdam

Renswoudestraat 61, 1106 BJ Amsterdam

61 m² Bouwjaar 1982 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Renswoudestraat 61 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
193 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Renswoudestraat 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Renswoudestraat 61

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
150.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
277.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.37 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2055 Inwoners
1090 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
953 Woningvoorraad
€318.000 Gem. woningwaarde Reigersbos 1
33% Koopwoningen
8.611 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Renswoudestraat 61

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Renswoudestraat 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Renswoudestraat 61?

De prijsindicatie voor Renswoudestraat 61 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Reigersbos 1 is €318.000. Dat komt neer op circa €5.213 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Renswoudestraat 61 zich tot de wijk Reigersbos 1?

Renswoudestraat 61 is een portiekflat van 61 m² in de wijk Reigersbos 1. De buurt telt 953 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.611 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Renswoudestraat 61?

Renswoudestraat 61 is een portiekflat in Reigersbos 1, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Renswoudestraat 61 vergeleken met de buurt?

Renswoudestraat 61 heeft 61 m² woonoppervlakte en 193 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Reigersbos 1 ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Renswoudestraat 61 en wat betekent dat?

Renswoudestraat 61 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-03-23. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Renswoudestraat 61?

Renswoudestraat 61 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Reigersbos 1?

De wijk Reigersbos 1 in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reigersbos 1?

Vanuit Renswoudestraat 61 in Reigersbos 1 bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.