Galerijflat Ruiseveenpad 98 Amsterdam

Ruiseveenpad 98, 1106 AN Amsterdam

59 m² Bouwjaar 1984 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Ruiseveenpad 98 is een galerijflat in Amsterdam, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
59 m²
Inhoud
219 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€220.000 tot €270.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Ruiseveenpad 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruiseveenpad 98

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
85.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
133.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
24.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2055 Inwoners
1090 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
953 Woningvoorraad
€318.000 Gem. woningwaarde Reigersbos 1
33% Koopwoningen
8.611 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ruiseveenpad 98

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Ruiseveenpad 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruiseveenpad 98?

De prijsindicatie voor Ruiseveenpad 98 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Reigersbos 1 is €318.000. Dat komt neer op circa €5.390 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruiseveenpad 98 zich tot de wijk Reigersbos 1?

Ruiseveenpad 98 is een galerijflat van 59 m² in de wijk Reigersbos 1. De buurt telt 953 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.611 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruiseveenpad 98?

Ruiseveenpad 98 is een galerijflat in Reigersbos 1, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ruiseveenpad 98 vergeleken met de buurt?

Ruiseveenpad 98 heeft 59 m² woonoppervlakte en 219 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Reigersbos 1 ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruiseveenpad 98 en wat betekent dat?

Ruiseveenpad 98 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-10-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruiseveenpad 98?

Ruiseveenpad 98 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Reigersbos 1?

De wijk Reigersbos 1 in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Reigersbos 1?

Vanuit Ruiseveenpad 98 in Reigersbos 1 bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.