Streetview Pietersbergweg 201 Amsterdam

Pietersbergweg 201, 1105 BM Amsterdam

61 m² Bouwjaar 1999 Label A++

Pietersbergweg 201 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €187.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
61 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pietersbergweg 201

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pietersbergweg 201

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
97.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
67.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
56.7%
CO₂-emissie
15.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2505 Inwoners
2065 Huishoudens
1.2 Gem. huishoudensgrootte
2077 Woningvoorraad
€187.000 Gem. woningwaarde Amstel III deel A/B-Zuid
7.072 Inwoners per km²

Locatie van Pietersbergweg 201

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Pietersbergweg 201

Wat is de geschatte woningwaarde van Pietersbergweg 201?

De gemiddelde woningwaarde in Amstel III deel A/B-Zuid is €187.000. Dat komt neer op circa €3.066 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pietersbergweg 201 zich tot de wijk Amstel III deel A/B-Zuid?

Pietersbergweg 201 is een appartement van 61 m² in de wijk Amstel III deel A/B-Zuid. De buurt telt 2.077 woningen. De bevolkingsdichtheid is 7.072 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pietersbergweg 201?

Pietersbergweg 201 is een appartement in Amstel III deel A/B-Zuid, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pietersbergweg 201 vergeleken met de buurt?

Pietersbergweg 201 heeft 61 m² woonoppervlakte. In Amstel III deel A/B-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €187.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pietersbergweg 201 en wat betekent dat?

Pietersbergweg 201 heeft energielabel A++. Geldig tot 2032-06-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.91 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Amstel III deel A/B-Zuid?

De wijk Amstel III deel A/B-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €187.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amstel III deel A/B-Zuid?

Vanuit Pietersbergweg 201 in Amstel III deel A/B-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Amstel III deel A/B-Zuid?