Hoekwoning Kantershofstraat 34 Amsterdam

Kantershofstraat 34, 1104 DP Amsterdam

160 m² Bouwjaar 2004 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Kantershofstraat 34 is een hoekwoning in Amsterdam, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 162 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €339.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
582 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€655.000 tot €755.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kantershofstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kantershofstraat 34

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
85.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
91.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
35.1%
CO₂-emissie
16.38 kg/m²

Tuin
Ja (34.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2250 Inwoners
1235 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1055 Woningvoorraad
€339.000 Gem. woningwaarde Kantershof
52% Koopwoningen
4.596 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kantershofstraat 34

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kantershofstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Kantershofstraat 34?

De prijsindicatie voor Kantershofstraat 34 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Kantershof is €339.000. Dat komt neer op circa €2.119 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kantershofstraat 34 zich tot de wijk Kantershof?

Kantershofstraat 34 is een hoekwoning van 160 m² in de wijk Kantershof. De buurt telt 1.055 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.596 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kantershofstraat 34?

Kantershofstraat 34 is een hoekwoning in Kantershof, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kantershofstraat 34 vergeleken met de buurt?

Kantershofstraat 34 heeft 160 m² woonoppervlakte en 582 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Kantershof ligt de gemiddelde woningwaarde op €339.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kantershofstraat 34 en wat betekent dat?

Kantershofstraat 34 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-12-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kantershofstraat 34?

Kantershofstraat 34 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 34 m².

Hoe is de woningmarkt in Kantershof?

De wijk Kantershof in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €339.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kantershof?

Vanuit Kantershofstraat 34 in Kantershof bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.