Bovenwoning (appartement) Gouden Leeuw 1031 Amsterdam

Gouden Leeuw 1031, 1103 KZ Amsterdam

52 m² Bouwjaar 1975 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Gouden Leeuw 1031 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €363.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
52 m²
Inhoud
171 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Gouden Leeuw 1031

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gouden Leeuw 1031

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
1.24
CO₂-emissie
2816.32 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3155 Inwoners
1995 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1730 Woningvoorraad
€363.000 Gem. woningwaarde G-buurt-Oost
64% Koopwoningen
3.723 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gouden Leeuw 1031

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Gouden Leeuw 1031

Wat is de geschatte woningwaarde van Gouden Leeuw 1031?

De prijsindicatie voor Gouden Leeuw 1031 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in G-buurt-Oost is €363.000. Dat komt neer op circa €6.981 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gouden Leeuw 1031 zich tot de wijk G-buurt-Oost?

Gouden Leeuw 1031 is een bovenwoning (appartement) van 52 m² in de wijk G-buurt-Oost. De buurt telt 1.730 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.723 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gouden Leeuw 1031?

Gouden Leeuw 1031 is een bovenwoning (appartement) in G-buurt-Oost, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Gouden Leeuw 1031 vergeleken met de buurt?

Gouden Leeuw 1031 heeft 52 m² woonoppervlakte en 171 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In G-buurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €363.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gouden Leeuw 1031 en wat betekent dat?

Gouden Leeuw 1031 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-02-03. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 2816.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gouden Leeuw 1031?

Gouden Leeuw 1031 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in G-buurt-Oost?

De wijk G-buurt-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €363.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij G-buurt-Oost?

Vanuit Gouden Leeuw 1031 in G-buurt-Oost bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.