Streetview Hoptille 277 Amsterdam

Hoptille 277, 1102 PE Amsterdam

29 m² Bouwjaar 1981

Hoptille 277 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 29 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
29 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hoptille 277

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1945 Inwoners
1260 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1220 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Hoptille
6% Koopwoningen
9.553 Inwoners per km²

Locatie van Hoptille 277

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hoptille 277

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoptille 277?

De gemiddelde woningwaarde in Hoptille is €232.000. Dat komt neer op circa €8.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoptille 277 zich tot de wijk Hoptille?

Hoptille 277 is een appartement van 29 m² in de wijk Hoptille. De buurt telt 1.220 woningen. Daarvan is 6% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.553 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoptille 277?

Hoptille 277 is een appartement in Hoptille, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hoptille 277 vergeleken met de buurt?

Hoptille 277 heeft 29 m² woonoppervlakte. In Hoptille ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hoptille?

De wijk Hoptille in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 6% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hoptille?

Vanuit Hoptille 277 in Hoptille bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hoptille?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hoptille 277: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hoptille?

Recreatie nabij Hoptille: restaurant (0.6 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Hoptille 277?

Een woningrapport voor Hoptille 277 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hoptille. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1981, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.