Streetview Chico Mendesstraat 16 Amsterdam

Chico Mendesstraat 16, 1102 JE Amsterdam

145 m² Bouwjaar 2002 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Chico Mendesstraat 16 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 145 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
568 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Chico Mendesstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Chico Mendesstraat 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
78.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
112.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4360 Inwoners
2255 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1933 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde F-buurt
27% Koopwoningen
19.680 Inwoners per km²

Locatie van Chico Mendesstraat 16

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Chico Mendesstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Chico Mendesstraat 16?

De gemiddelde woningwaarde in F-buurt is €326.000. Dat komt neer op circa €2.248 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Chico Mendesstraat 16 zich tot de wijk F-buurt?

Chico Mendesstraat 16 is een woonhuis van 145 m² in de wijk F-buurt. De buurt telt 1.933 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.680 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Chico Mendesstraat 16?

Chico Mendesstraat 16 is een woonhuis in F-buurt, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Chico Mendesstraat 16 vergeleken met de buurt?

Chico Mendesstraat 16 heeft 145 m² woonoppervlakte en 568 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In F-buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Chico Mendesstraat 16 en wat betekent dat?

Chico Mendesstraat 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-03-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Chico Mendesstraat 16?

Chico Mendesstraat 16 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in F-buurt?

De wijk F-buurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij F-buurt?

Vanuit Chico Mendesstraat 16 in F-buurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.