Benedenwoning Haag en Veld 245 A Amsterdam

Haag en Veld 245 A, 1102 GL Amsterdam

143 m² Bouwjaar 1970 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Haag en Veld 245 A is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €289.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
143 m²
Inhoud
480 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Haag en Veld 245 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haag en Veld 245 A

Tuin
Ja (49.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3030 Inwoners
1585 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1275 Woningvoorraad
€289.000 Gem. woningwaarde Rechte H-buurt
18% Koopwoningen
15.444 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Haag en Veld 245 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Haag en Veld 245 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Haag en Veld 245 A?

De prijsindicatie voor Haag en Veld 245 A ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Rechte H-buurt is €289.000. Dat komt neer op circa €2.021 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haag en Veld 245 A zich tot de wijk Rechte H-buurt?

Haag en Veld 245 A is een benedenwoning van 143 m² in de wijk Rechte H-buurt. De buurt telt 1.275 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.444 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haag en Veld 245 A?

Haag en Veld 245 A is een benedenwoning in Rechte H-buurt, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Haag en Veld 245 A vergeleken met de buurt?

Haag en Veld 245 A heeft 143 m² woonoppervlakte en 480 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Rechte H-buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €289.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haag en Veld 245 A en wat betekent dat?

Haag en Veld 245 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Haag en Veld 245 A?

Haag en Veld 245 A heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 49 m².

Hoe is de woningmarkt in Rechte H-buurt?

De wijk Rechte H-buurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €289.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rechte H-buurt?

Vanuit Haag en Veld 245 A in Rechte H-buurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.