Streetview Raoul Wallenbergstraat 125 Amsterdam

Raoul Wallenbergstraat 125, 1102 AX Amsterdam

90 m² Bouwjaar 2010 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Raoul Wallenbergstraat 125 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €326.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
90 m²
Inhoud
260 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Raoul Wallenbergstraat 125

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Raoul Wallenbergstraat 125

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
145.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4360 Inwoners
2255 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1933 Woningvoorraad
€326.000 Gem. woningwaarde F-buurt
27% Koopwoningen
19.680 Inwoners per km²

Locatie van Raoul Wallenbergstraat 125

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Raoul Wallenbergstraat 125

Wat is de geschatte woningwaarde van Raoul Wallenbergstraat 125?

De prijsindicatie voor Raoul Wallenbergstraat 125 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in F-buurt is €326.000. Dat komt neer op circa €3.622 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Raoul Wallenbergstraat 125 zich tot de wijk F-buurt?

Raoul Wallenbergstraat 125 is een appartement van 90 m² in de wijk F-buurt. De buurt telt 1.933 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.680 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Raoul Wallenbergstraat 125?

Raoul Wallenbergstraat 125 is een appartement in F-buurt, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Raoul Wallenbergstraat 125 vergeleken met de buurt?

Raoul Wallenbergstraat 125 heeft 90 m² woonoppervlakte en 260 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In F-buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €326.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Raoul Wallenbergstraat 125 en wat betekent dat?

Raoul Wallenbergstraat 125 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-02-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Raoul Wallenbergstraat 125?

Raoul Wallenbergstraat 125 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in F-buurt?

De wijk F-buurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.360 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €326.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij F-buurt?

Vanuit Raoul Wallenbergstraat 125 in F-buurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.