Portiekflat Hiraistraat 5 B22 Amsterdam

Hiraistraat 5 B22, 1101 DA Amsterdam

46 m² Bouwjaar 2021 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Hiraistraat 5 B22 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
46 m²
Inhoud
138 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
overlooking_park, by_water

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hiraistraat 5 B22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hiraistraat 5 B22

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

865 Inwoners
395 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
274 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Amstel III deel A/B-Noord
1.099 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hiraistraat 5 B22

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Hiraistraat 5 B22

Wat is de geschatte woningwaarde van Hiraistraat 5 B22?

De prijsindicatie voor Hiraistraat 5 B22 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Amstel III deel A/B-Noord is €343.000. Dat komt neer op circa €7.457 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hiraistraat 5 B22 zich tot de wijk Amstel III deel A/B-Noord?

Hiraistraat 5 B22 is een portiekflat van 46 m² in de wijk Amstel III deel A/B-Noord. De buurt telt 274 woningen. De bevolkingsdichtheid is 1.099 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hiraistraat 5 B22?

Hiraistraat 5 B22 is een portiekflat in Amstel III deel A/B-Noord, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hiraistraat 5 B22 vergeleken met de buurt?

Hiraistraat 5 B22 heeft 46 m² woonoppervlakte en 138 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Amstel III deel A/B-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hiraistraat 5 B22 en wat betekent dat?

Hiraistraat 5 B22 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Hiraistraat 5 B22?

Hiraistraat 5 B22 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Amstel III deel A/B-Noord?

De wijk Amstel III deel A/B-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amstel III deel A/B-Noord?

Vanuit Hiraistraat 5 B22 in Amstel III deel A/B-Noord bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.