Benedenwoning Carolina MacGillavrylaan 362 Amsterdam

Carolina MacGillavrylaan 362, 1098 XB Amsterdam

62 m² Bouwjaar 2001 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Carolina MacGillavrylaan 362 is een benedenwoning in Amsterdam, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €330.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
185 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Carolina MacGillavrylaan 362

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Carolina MacGillavrylaan 362

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

0.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2670 Inwoners
1985 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
1847 Woningvoorraad
€330.000 Gem. woningwaarde Science Park-Noord
14% Koopwoningen
6.520 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Carolina MacGillavrylaan 362

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Carolina MacGillavrylaan 362

Wat is de geschatte woningwaarde van Carolina MacGillavrylaan 362?

De prijsindicatie voor Carolina MacGillavrylaan 362 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Science Park-Noord is €330.000. Dat komt neer op circa €5.323 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Carolina MacGillavrylaan 362 zich tot de wijk Science Park-Noord?

Carolina MacGillavrylaan 362 is een benedenwoning van 62 m² in de wijk Science Park-Noord. De buurt telt 1.847 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.520 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Carolina MacGillavrylaan 362?

Carolina MacGillavrylaan 362 is een benedenwoning in Science Park-Noord, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Carolina MacGillavrylaan 362 vergeleken met de buurt?

Carolina MacGillavrylaan 362 heeft 62 m² woonoppervlakte en 185 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Science Park-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €330.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Carolina MacGillavrylaan 362 en wat betekent dat?

Carolina MacGillavrylaan 362 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Carolina MacGillavrylaan 362?

Carolina MacGillavrylaan 362 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Science Park-Noord?

De wijk Science Park-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €330.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Science Park-Noord?

Vanuit Carolina MacGillavrylaan 362 in Science Park-Noord bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.