Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Inhoud
- 406 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Delle Alpihof 28 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 148 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €709.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Delle Alpihof 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
4.3 kmDe prijsindicatie voor Delle Alpihof 28 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Park de Meer is €709.000. Dat komt neer op circa €6.060 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDelle Alpihof 28 is een woonhuis van 117 m² in de wijk Park de Meer. De buurt telt 700 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.058 inwoners per km².
Delle Alpihof 28 is een woonhuis in Park de Meer, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Delle Alpihof 28 heeft 117 m² woonoppervlakte en 406 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Park de Meer ligt de gemiddelde woningwaarde op €709.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Delle Alpihof 28 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-03-14. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 6818.13 kg/jaar.
Delle Alpihof 28 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Park de Meer in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €709.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Delle Alpihof 28 in Park de Meer bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Delle Alpihof 28: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.7 km.