Benedenwoning (appartement) Johannes van der Waalsstraat 71 H Amsterdam

Johannes van der Waalsstraat 71 H, 1098 PG Amsterdam

110 m² Bouwjaar 1933 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Johannes van der Waalsstraat 71 H is een benedenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 110 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €658.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
110 m²
Inhoud
424 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€975.000 tot €1.225.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Johannes van der Waalsstraat 71 H

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johannes van der Waalsstraat 71 H

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
135.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
213.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.04 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, elektrische verwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (64.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5070 Inwoners
2435 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2314 Woningvoorraad
€658.000 Gem. woningwaarde Middenmeer-Zuid
47% Koopwoningen
12.799 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johannes van der Waalsstraat 71 H

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Johannes van der Waalsstraat 71 H

Wat is de geschatte woningwaarde van Johannes van der Waalsstraat 71 H?

De prijsindicatie voor Johannes van der Waalsstraat 71 H ligt rond €975.000 tot €1.225.000. De gemiddelde woningwaarde in Middenmeer-Zuid is €658.000. Dat komt neer op circa €5.982 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johannes van der Waalsstraat 71 H zich tot de wijk Middenmeer-Zuid?

Johannes van der Waalsstraat 71 H is een benedenwoning (appartement) van 110 m² in de wijk Middenmeer-Zuid. De buurt telt 2.314 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.799 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johannes van der Waalsstraat 71 H?

Johannes van der Waalsstraat 71 H is een benedenwoning (appartement) in Middenmeer-Zuid, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Johannes van der Waalsstraat 71 H vergeleken met de buurt?

Johannes van der Waalsstraat 71 H heeft 110 m² woonoppervlakte en 424 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Middenmeer-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €658.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johannes van der Waalsstraat 71 H en wat betekent dat?

Johannes van der Waalsstraat 71 H heeft energielabel C. Geldig tot 2033-05-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johannes van der Waalsstraat 71 H?

Johannes van der Waalsstraat 71 H heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 64 m².

Hoe is de woningmarkt in Middenmeer-Zuid?

De wijk Middenmeer-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €658.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.