Eengezinswoning, tussenwoning Radioweg 14 1 Amsterdam

Radioweg 14 1, 1098 NH Amsterdam

102 m² Bouwjaar 1906 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Radioweg 14 1 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €658.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
102 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Radioweg 14 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Radioweg 14 1

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
163.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.35 kg/m²

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

5070 Inwoners
2435 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2314 Woningvoorraad
€658.000 Gem. woningwaarde Middenmeer-Zuid
47% Koopwoningen
12.799 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Radioweg 14 1

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Radioweg 14 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Radioweg 14 1?

De prijsindicatie voor Radioweg 14 1 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Middenmeer-Zuid is €658.000. Dat komt neer op circa €6.451 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Radioweg 14 1 zich tot de wijk Middenmeer-Zuid?

Radioweg 14 1 is een eengezinswoning, tussenwoning van 102 m² in de wijk Middenmeer-Zuid. De buurt telt 2.314 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.799 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Radioweg 14 1?

Radioweg 14 1 is een eengezinswoning, tussenwoning in Middenmeer-Zuid, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Radioweg 14 1 vergeleken met de buurt?

Radioweg 14 1 heeft 102 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Middenmeer-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €658.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Radioweg 14 1 en wat betekent dat?

Radioweg 14 1 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.35 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Radioweg 14 1?

Radioweg 14 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Middenmeer-Zuid?

De wijk Middenmeer-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €658.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middenmeer-Zuid?

Vanuit Radioweg 14 1 in Middenmeer-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.