Bovenwoning Galileïplantsoen 103 Amsterdam

Galileïplantsoen 103, 1098 LX Amsterdam

121 m² Bouwjaar 1929 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Galileïplantsoen 103 is een bovenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €824.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
121 m²
Inhoud
332 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€920.000 tot €1.020.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Galileïplantsoen 103

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Galileïplantsoen 103

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
180.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
254.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.2 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2860 Inwoners
1300 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1202 Woningvoorraad
€824.000 Gem. woningwaarde Middenmeer-Noord
45% Koopwoningen
15.416 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Galileïplantsoen 103

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Galileïplantsoen 103

Wat is de geschatte woningwaarde van Galileïplantsoen 103?

De prijsindicatie voor Galileïplantsoen 103 ligt rond €920.000 tot €1.020.000. De gemiddelde woningwaarde in Middenmeer-Noord is €824.000. Dat komt neer op circa €6.810 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Galileïplantsoen 103 zich tot de wijk Middenmeer-Noord?

Galileïplantsoen 103 is een bovenwoning van 121 m² in de wijk Middenmeer-Noord. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.416 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Galileïplantsoen 103?

Galileïplantsoen 103 is een bovenwoning in Middenmeer-Noord, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Galileïplantsoen 103 vergeleken met de buurt?

Galileïplantsoen 103 heeft 121 m² woonoppervlakte en 332 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Middenmeer-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €824.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Galileïplantsoen 103 en wat betekent dat?

Galileïplantsoen 103 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-11-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Galileïplantsoen 103?

Galileïplantsoen 103 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Middenmeer-Noord?

De wijk Middenmeer-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €824.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Middenmeer-Noord?