Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1914
- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
Wethouder Frankeweg 10 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en een perceel van 138 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €658.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wethouder Frankeweg 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
3.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Middenmeer-Zuid is €658.000. Dat komt neer op circa €3.871 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWethouder Frankeweg 10 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Middenmeer-Zuid. De buurt telt 2.314 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.799 inwoners per km².
Wethouder Frankeweg 10 is een woonhuis in Middenmeer-Zuid, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Wethouder Frankeweg 10 heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 138 m². In Middenmeer-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €658.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Middenmeer-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 5.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €658.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Wethouder Frankeweg 10 in Middenmeer-Zuid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wethouder Frankeweg 10: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.
Recreatie nabij Middenmeer-Zuid: restaurant (0.3 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Wethouder Frankeweg 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Middenmeer-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1914, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.