Streetview Wethouder Frankeweg 29 2 Amsterdam

Wethouder Frankeweg 29 2, 1098 KX Amsterdam

150 m² Bouwjaar 1906 Label D

Wethouder Frankeweg 29 2 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €821.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
150 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Wethouder Frankeweg 29 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wethouder Frankeweg 29 2

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
192.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
253.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2650 Inwoners
1325 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1284 Woningvoorraad
€821.000 Gem. woningwaarde Linnaeusparkbuurt
45% Koopwoningen
15.421 Inwoners per km²

Locatie van Wethouder Frankeweg 29 2

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wethouder Frankeweg 29 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Wethouder Frankeweg 29 2?

De gemiddelde woningwaarde in Linnaeusparkbuurt is €821.000. Dat komt neer op circa €5.473 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wethouder Frankeweg 29 2 zich tot de wijk Linnaeusparkbuurt?

Wethouder Frankeweg 29 2 is een appartement van 150 m² in de wijk Linnaeusparkbuurt. De buurt telt 1.284 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.421 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wethouder Frankeweg 29 2?

Wethouder Frankeweg 29 2 is een appartement in Linnaeusparkbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wethouder Frankeweg 29 2 vergeleken met de buurt?

Wethouder Frankeweg 29 2 heeft 150 m² woonoppervlakte. In Linnaeusparkbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €821.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wethouder Frankeweg 29 2 en wat betekent dat?

Wethouder Frankeweg 29 2 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-01-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.36 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Linnaeusparkbuurt?

De wijk Linnaeusparkbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €821.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Linnaeusparkbuurt?

Vanuit Wethouder Frankeweg 29 2 in Linnaeusparkbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.