Streetview Duivendrechtselaan 113 Amsterdam

Duivendrechtselaan 113, 1097 TE Amsterdam

57 m² Bouwjaar 1925 Label C

Duivendrechtselaan 113 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €452.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
57 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Duivendrechtselaan 113

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duivendrechtselaan 113

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
116.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
190.21 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.85 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

3075 Inwoners
1860 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1954 Woningvoorraad
€452.000 Gem. woningwaarde Betondorp
18% Koopwoningen
7.018 Inwoners per km²

Locatie van Duivendrechtselaan 113

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Duivendrechtselaan 113

Wat is de geschatte woningwaarde van Duivendrechtselaan 113?

De gemiddelde woningwaarde in Betondorp is €452.000. Dat komt neer op circa €7.930 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duivendrechtselaan 113 zich tot de wijk Betondorp?

Duivendrechtselaan 113 is een woonhuis van 57 m² in de wijk Betondorp. De buurt telt 1.954 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.018 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duivendrechtselaan 113?

Duivendrechtselaan 113 is een woonhuis in Betondorp, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Duivendrechtselaan 113 vergeleken met de buurt?

Duivendrechtselaan 113 heeft 57 m² woonoppervlakte. In Betondorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €452.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duivendrechtselaan 113 en wat betekent dat?

Duivendrechtselaan 113 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-09-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.85 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Betondorp?

De wijk Betondorp in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €452.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Betondorp?

Vanuit Duivendrechtselaan 113 in Betondorp bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Betondorp?