Streetview Kamerlingh Onneslaan 30 Amsterdam

Kamerlingh Onneslaan 30, 1097 DG Amsterdam

97 m² Bouwjaar 1963 4 kamers Label E

Kamerlingh Onneslaan 30 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €667.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
97 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kamerlingh Onneslaan 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kamerlingh Onneslaan 30

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2155 Inwoners
1065 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1016 Woningvoorraad
€667.000 Gem. woningwaarde Don Bosco
44% Koopwoningen
13.739 Inwoners per km²

Locatie van Kamerlingh Onneslaan 30

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Kamerlingh Onneslaan 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Kamerlingh Onneslaan 30?

De prijsindicatie voor Kamerlingh Onneslaan 30 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Don Bosco is €667.000. Dat komt neer op circa €6.876 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kamerlingh Onneslaan 30 zich tot de wijk Don Bosco?

Kamerlingh Onneslaan 30 is een appartement van 97 m² in de wijk Don Bosco. De buurt telt 1.016 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.739 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kamerlingh Onneslaan 30?

Kamerlingh Onneslaan 30 is een appartement in Don Bosco, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kamerlingh Onneslaan 30 vergeleken met de buurt?

Kamerlingh Onneslaan 30 heeft 97 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Don Bosco ligt de gemiddelde woningwaarde op €667.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kamerlingh Onneslaan 30 en wat betekent dat?

Kamerlingh Onneslaan 30 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Kamerlingh Onneslaan 30?

Kamerlingh Onneslaan 30 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Don Bosco?

De wijk Don Bosco in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €667.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Don Bosco?

Vanuit Kamerlingh Onneslaan 30 in Don Bosco bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 2.6 km.