Portiekflat Welnastraat 225 Amsterdam

Welnastraat 225, 1096 GJ Amsterdam

29 m² Bouwjaar 2011 1 kamers 1 slaapkamers Label A

Welnastraat 225 is een portiekflat in Amsterdam, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 29 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €517.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
29 m²
Inhoud
94 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Welnastraat 225

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Welnastraat 225

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
65.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
143.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.51 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gehele vloerverwarming

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren, parkeergarage en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2775 Inwoners
1810 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1813 Woningvoorraad
€517.000 Gem. woningwaarde Amstelkwartier-Noord
24% Koopwoningen
9.857 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Welnastraat 225

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Welnastraat 225

Wat is de geschatte woningwaarde van Welnastraat 225?

De prijsindicatie voor Welnastraat 225 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Amstelkwartier-Noord is €517.000. Dat komt neer op circa €17.828 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Welnastraat 225 zich tot de wijk Amstelkwartier-Noord?

Welnastraat 225 is een portiekflat van 29 m² in de wijk Amstelkwartier-Noord. De buurt telt 1.813 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.857 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Welnastraat 225?

Welnastraat 225 is een portiekflat in Amstelkwartier-Noord, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Welnastraat 225 vergeleken met de buurt?

Welnastraat 225 heeft 29 m² woonoppervlakte en 94 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Amstelkwartier-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €517.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Welnastraat 225 en wat betekent dat?

Welnastraat 225 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Welnastraat 225?

Welnastraat 225 heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Amstelkwartier-Noord?

De wijk Amstelkwartier-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €517.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amstelkwartier-Noord?

Vanuit Welnastraat 225 in Amstelkwartier-Noord bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.