Streetview Amstelvlietstraat 219 Amsterdam

Amstelvlietstraat 219, 1096 GG Amsterdam

148 m² Bouwjaar 2017 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Amstelvlietstraat 219 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €517.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
148 m²
Inhoud
486 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Amstelvlietstraat 219

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amstelvlietstraat 219

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.85
CO₂-emissie
4357.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2775 Inwoners
1810 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
1813 Woningvoorraad
€517.000 Gem. woningwaarde Amstelkwartier-Noord
24% Koopwoningen
9.857 Inwoners per km²

Locatie van Amstelvlietstraat 219

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Amstelvlietstraat 219

Wat is de geschatte woningwaarde van Amstelvlietstraat 219?

De prijsindicatie voor Amstelvlietstraat 219 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Amstelkwartier-Noord is €517.000. Dat komt neer op circa €3.493 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amstelvlietstraat 219 zich tot de wijk Amstelkwartier-Noord?

Amstelvlietstraat 219 is een appartement van 148 m² in de wijk Amstelkwartier-Noord. De buurt telt 1.813 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.857 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amstelvlietstraat 219?

Amstelvlietstraat 219 is een appartement in Amstelkwartier-Noord, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Amstelvlietstraat 219 vergeleken met de buurt?

Amstelvlietstraat 219 heeft 148 m² woonoppervlakte en 486 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Amstelkwartier-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €517.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amstelvlietstraat 219 en wat betekent dat?

Amstelvlietstraat 219 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-03-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4357.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amstelvlietstraat 219?

Amstelvlietstraat 219 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Amstelkwartier-Noord?

De wijk Amstelkwartier-Noord in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €517.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amstelkwartier-Noord?

Vanuit Amstelvlietstraat 219 in Amstelkwartier-Noord bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 2 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.