appartement Solitudolaan 266 Amsterdam

Solitudolaan 266, 1096 DS Amsterdam

223 m² Bouwjaar 2019 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Solitudolaan 266 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 223 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €646.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
223 m²
Inhoud
828 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€2.345.000 tot €2.595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Solitudolaan 266

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Solitudolaan 266

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

970 Inwoners
550 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
414 Woningvoorraad
€646.000 Gem. woningwaarde Weespertrekvaart
23% Koopwoningen
2.122 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Solitudolaan 266

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Solitudolaan 266

Wat is de geschatte woningwaarde van Solitudolaan 266?

De prijsindicatie voor Solitudolaan 266 ligt rond €2.345.000 tot €2.595.000. De gemiddelde woningwaarde in Weespertrekvaart is €646.000. Dat komt neer op circa €2.897 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Solitudolaan 266 zich tot de wijk Weespertrekvaart?

Solitudolaan 266 is een appartement van 223 m² in de wijk Weespertrekvaart. De buurt telt 414 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.122 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Solitudolaan 266?

Solitudolaan 266 is een appartement in Weespertrekvaart, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Solitudolaan 266 vergeleken met de buurt?

Solitudolaan 266 heeft 223 m² woonoppervlakte en 828 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Weespertrekvaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €646.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Solitudolaan 266 en wat betekent dat?

Solitudolaan 266 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-03-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Solitudolaan 266?

Solitudolaan 266 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Weespertrekvaart?

De wijk Weespertrekvaart in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €646.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weespertrekvaart?

Vanuit Solitudolaan 266 in Weespertrekvaart bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.