Bovenwoning (appartement) Meerluchtlaan 66 Amsterdam

Meerluchtlaan 66, 1096 DA Amsterdam

37 m² Bouwjaar 2024 2 kamers 1 slaapkamers Label A++

Meerluchtlaan 66 is een bovenwoning (appartement) in Amsterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 37 m² en 2 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €646.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
37 m²
Inhoud
129 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Meerluchtlaan 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meerluchtlaan 66

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
32.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
34.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52.8%
CO₂-emissie
8.65 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies en SWK Garantiecertificaat

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

970 Inwoners
550 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
414 Woningvoorraad
€646.000 Gem. woningwaarde Weespertrekvaart
23% Koopwoningen
2.122 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meerluchtlaan 66

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Meerluchtlaan 66

Wat is de geschatte woningwaarde van Meerluchtlaan 66?

De prijsindicatie voor Meerluchtlaan 66 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Weespertrekvaart is €646.000. Dat komt neer op circa €17.459 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meerluchtlaan 66 zich tot de wijk Weespertrekvaart?

Meerluchtlaan 66 is een bovenwoning (appartement) van 37 m² in de wijk Weespertrekvaart. De buurt telt 414 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.122 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meerluchtlaan 66?

Meerluchtlaan 66 is een bovenwoning (appartement) in Weespertrekvaart, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Meerluchtlaan 66 vergeleken met de buurt?

Meerluchtlaan 66 heeft 37 m² woonoppervlakte en 129 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Weespertrekvaart ligt de gemiddelde woningwaarde op €646.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meerluchtlaan 66 en wat betekent dat?

Meerluchtlaan 66 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-08-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meerluchtlaan 66?

Meerluchtlaan 66 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Weespertrekvaart?

De wijk Weespertrekvaart in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 970 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €646.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Weespertrekvaart?

Vanuit Meerluchtlaan 66 in Weespertrekvaart bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 0.8 km.