Streetview Uiterwaardenstraat 225 B Amsterdam

Uiterwaardenstraat 225 B, 1079 CN Amsterdam

91 m² Bouwjaar 2009 3 kamers Label A

Uiterwaardenstraat 225 B is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €462.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
91 m²
Inhoud
260 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Uiterwaardenstraat 225 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Uiterwaardenstraat 225 B

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1660 Inwoners
1065 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1073 Woningvoorraad
€462.000 Gem. woningwaarde Rijnbuurt-West
11% Koopwoningen
20.931 Inwoners per km²

Locatie van Uiterwaardenstraat 225 B

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Uiterwaardenstraat 225 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Uiterwaardenstraat 225 B?

De prijsindicatie voor Uiterwaardenstraat 225 B ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnbuurt-West is €462.000. Dat komt neer op circa €5.077 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Uiterwaardenstraat 225 B zich tot de wijk Rijnbuurt-West?

Uiterwaardenstraat 225 B is een appartement van 91 m² in de wijk Rijnbuurt-West. De buurt telt 1.073 woningen. Daarvan is 11% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 20.931 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Uiterwaardenstraat 225 B?

Uiterwaardenstraat 225 B is een appartement in Rijnbuurt-West, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Uiterwaardenstraat 225 B vergeleken met de buurt?

Uiterwaardenstraat 225 B heeft 91 m² woonoppervlakte en 260 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Rijnbuurt-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €462.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Uiterwaardenstraat 225 B en wat betekent dat?

Uiterwaardenstraat 225 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Uiterwaardenstraat 225 B?

Uiterwaardenstraat 225 B heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Rijnbuurt-West?

De wijk Rijnbuurt-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.660 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €462.000, 11% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnbuurt-West?

Vanuit Uiterwaardenstraat 225 B in Rijnbuurt-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.