Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 197 m²
Ina van Faassenhof 28 C is een woning in Amsterdam, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €509.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ina van Faassenhof 28 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buiksloterham-Zuid is €509.000. Dat komt neer op circa €2.584 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIna van Faassenhof 28 C is een woning van 197 m² in de wijk Buiksloterham-Zuid. De buurt telt 649 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.799 inwoners per km².
Ina van Faassenhof 28 C is een woning in Buiksloterham-Zuid, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Ina van Faassenhof 28 C heeft 197 m² woonoppervlakte. In Buiksloterham-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €509.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buiksloterham-Zuid in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €509.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Ina van Faassenhof 28 C in Buiksloterham-Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ina van Faassenhof 28 C: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Buiksloterham-Zuid: restaurant (0.7 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Ina van Faassenhof 28 C bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buiksloterham-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2023, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.