Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 398 m²
- Inhoud
- 444 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Dorpsstraat Holysloot 24 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 398 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €877.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dorpsstraat Holysloot 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3.1 kmSupermarkt
5.8 kmHuisarts
5.6 kmTreinstation
10.2 kmSnelweg oprit
5.5 kmKinderdagverblijf
3.7 kmMiddelbare school
7.2 kmApotheek
7.1 kmZiekenhuis
9.5 kmRestaurant
1.3 kmCafé
7.1 kmBibliotheek
6.8 kmBioscoop
8.3 kmDe prijsindicatie voor Dorpsstraat Holysloot 24 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Holysloot is €877.000. Dat komt neer op circa €7.248 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDorpsstraat Holysloot 24 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Holysloot. De buurt telt 143 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 37 inwoners per km².
Dorpsstraat Holysloot 24 is een woonhuis in Holysloot, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Dorpsstraat Holysloot 24 heeft 121 m² woonoppervlakte en 444 m³ inhoud. Het perceel is 398 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Holysloot ligt de gemiddelde woningwaarde op €877.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dorpsstraat Holysloot 24 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-06-29. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.96 kg/jaar.
Dorpsstraat Holysloot 24 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Holysloot in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 285 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €877.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Dorpsstraat Holysloot 24 in Holysloot bereik je: supermarkt op 5.8 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 5.6 km, treinstation op 10.2 km, snelwegoprit op 5.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dorpsstraat Holysloot 24: ziekenhuis op 9.5 km, apotheek op 7.1 km, kinderdagverblijf op 3.7 km, middelbare school op 7.2 km.