Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1987
- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 314 m²
- Inhoud
- 617 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Buikslotermeerdijk 20 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 314 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €858.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Buikslotermeerdijk 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
4.8 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
1.4 kmDe prijsindicatie voor Buikslotermeerdijk 20 ligt rond €675.000 tot €775.000. De gemiddelde woningwaarde in Nintemanterrein is €858.000. Dat komt neer op circa €4.469 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBuikslotermeerdijk 20 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Nintemanterrein. De buurt telt 40 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.322 inwoners per km².
Buikslotermeerdijk 20 is een woonhuis in Nintemanterrein, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Buikslotermeerdijk 20 heeft 192 m² woonoppervlakte en 617 m³ inhoud. Het perceel is 314 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Nintemanterrein ligt de gemiddelde woningwaarde op €858.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Buikslotermeerdijk 20 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Buikslotermeerdijk 20 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Nintemanterrein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 125 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €858.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.
Vanuit Buikslotermeerdijk 20 in Nintemanterrein bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Buikslotermeerdijk 20: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.