Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 190 m²
- Perceeloppervlakte
- 203 m²
- Inhoud
- 736 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 7
Buiksloterdijk 144 HR is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 203 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.080.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Buiksloterdijk 144 HR
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buiksloterdijk-Oost is €1.080.000. Dat komt neer op circa €5.684 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBuiksloterdijk 144 HR is een woonhuis van 190 m² in de wijk Buiksloterdijk-Oost. De buurt telt 54 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.315 inwoners per km².
Buiksloterdijk 144 HR is een woonhuis in Buiksloterdijk-Oost, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Buiksloterdijk 144 HR heeft 190 m² woonoppervlakte en 736 m³ inhoud. Het perceel is 203 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Buiksloterdijk-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.080.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Buiksloterdijk 144 HR heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Buiksloterdijk 144 HR heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Buiksloterdijk-Oost in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 135 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.080.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Buiksloterdijk 144 HR in Buiksloterdijk-Oost bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.6 km.