Streetview Overflakkeestraat 12 Amsterdam

Overflakkeestraat 12, 1025 NG Amsterdam

65 m² Bouwjaar 1906 4 kamers Label C

Overflakkeestraat 12 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m², een perceel van 97 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
65 m²
Perceeloppervlakte
97 m²
Inhoud
190 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Overflakkeestraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Overflakkeestraat 12

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1910 Inwoners
945 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
912 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Blauwe Zand
19% Koopwoningen
11.324 Inwoners per km²

Locatie van Overflakkeestraat 12

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Overflakkeestraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Overflakkeestraat 12?

De prijsindicatie voor Overflakkeestraat 12 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Blauwe Zand is €423.000. Dat komt neer op circa €6.508 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Overflakkeestraat 12 zich tot de wijk Blauwe Zand?

Overflakkeestraat 12 is een woonhuis van 65 m² in de wijk Blauwe Zand. De buurt telt 912 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.324 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Overflakkeestraat 12?

Overflakkeestraat 12 is een woonhuis in Blauwe Zand, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Overflakkeestraat 12 vergeleken met de buurt?

Overflakkeestraat 12 heeft 65 m² woonoppervlakte en 190 m³ inhoud. Het perceel is 97 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Blauwe Zand ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Overflakkeestraat 12 en wat betekent dat?

Overflakkeestraat 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Overflakkeestraat 12?

Overflakkeestraat 12 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Blauwe Zand?

De wijk Blauwe Zand in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blauwe Zand?

Vanuit Overflakkeestraat 12 in Blauwe Zand bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.3 km, snelwegoprit op 2.7 km.