Streetview IJdoornlaan 853 Amsterdam

IJdoornlaan 853, 1025 AZ Amsterdam

100 m² Bouwjaar 2010 3 kamers Label A

IJdoornlaan 853 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
100 m²
Inhoud
260 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor IJdoornlaan 853

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJdoornlaan 853

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
86.12 kWh/m²
Primaire fossiele energie
117.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1365 Inwoners
785 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
791 Woningvoorraad
€408.000 Gem. woningwaarde Buikslotermeerplein
17% Koopwoningen
6.027 Inwoners per km²

Locatie van IJdoornlaan 853

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over IJdoornlaan 853

Wat is de geschatte woningwaarde van IJdoornlaan 853?

De prijsindicatie voor IJdoornlaan 853 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Buikslotermeerplein is €408.000. Dat komt neer op circa €4.080 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJdoornlaan 853 zich tot de wijk Buikslotermeerplein?

IJdoornlaan 853 is een appartement van 100 m² in de wijk Buikslotermeerplein. De buurt telt 791 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.027 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJdoornlaan 853?

IJdoornlaan 853 is een appartement in Buikslotermeerplein, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is IJdoornlaan 853 vergeleken met de buurt?

IJdoornlaan 853 heeft 100 m² woonoppervlakte en 260 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Buikslotermeerplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJdoornlaan 853 en wat betekent dat?

IJdoornlaan 853 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van IJdoornlaan 853?

IJdoornlaan 853 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Buikslotermeerplein?

De wijk Buikslotermeerplein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buikslotermeerplein?

Vanuit IJdoornlaan 853 in Buikslotermeerplein bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.