Streetview IJdoornlaan 825 Amsterdam

IJdoornlaan 825, 1025 AZ Amsterdam

102 m² Bouwjaar 2010 3 kamers 2 slaapkamers Label B

IJdoornlaan 825 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €408.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
102 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor IJdoornlaan 825

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJdoornlaan 825

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

6.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

0.7 km

Buurtinformatie in Amsterdam

1365 Inwoners
785 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
791 Woningvoorraad
€408.000 Gem. woningwaarde Buikslotermeerplein
17% Koopwoningen
6.027 Inwoners per km²

Locatie van IJdoornlaan 825

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over IJdoornlaan 825

Wat is de geschatte woningwaarde van IJdoornlaan 825?

De gemiddelde woningwaarde in Buikslotermeerplein is €408.000. Dat komt neer op circa €4.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJdoornlaan 825 zich tot de wijk Buikslotermeerplein?

IJdoornlaan 825 is een appartement van 102 m² in de wijk Buikslotermeerplein. De buurt telt 791 woningen. Daarvan is 17% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.027 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJdoornlaan 825?

IJdoornlaan 825 is een appartement in Buikslotermeerplein, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is IJdoornlaan 825 vergeleken met de buurt?

IJdoornlaan 825 heeft 102 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Buikslotermeerplein ligt de gemiddelde woningwaarde op €408.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJdoornlaan 825 en wat betekent dat?

IJdoornlaan 825 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van IJdoornlaan 825?

IJdoornlaan 825 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buikslotermeerplein?

De wijk Buikslotermeerplein in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €408.000, 17% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buikslotermeerplein?

Vanuit IJdoornlaan 825 in Buikslotermeerplein bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 6.3 km, snelwegoprit op 2.1 km.