Streetview Dijkmanshuizenstraat 98 Amsterdam

Dijkmanshuizenstraat 98, 1024 XR Amsterdam

80 m² Bouwjaar 2001 3 kamers Label A

Dijkmanshuizenstraat 98 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €461.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
205 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Dijkmanshuizenstraat 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dijkmanshuizenstraat 98

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Amsterdam

4080 Inwoners
1560 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1437 Woningvoorraad
€461.000 Gem. woningwaarde Markengouw-Midden
21% Koopwoningen
10.517 Inwoners per km²

Locatie van Dijkmanshuizenstraat 98

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Dijkmanshuizenstraat 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Dijkmanshuizenstraat 98?

De prijsindicatie voor Dijkmanshuizenstraat 98 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Markengouw-Midden is €461.000. Dat komt neer op circa €5.762 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dijkmanshuizenstraat 98 zich tot de wijk Markengouw-Midden?

Dijkmanshuizenstraat 98 is een appartement van 80 m² in de wijk Markengouw-Midden. De buurt telt 1.437 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.517 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dijkmanshuizenstraat 98?

Dijkmanshuizenstraat 98 is een appartement in Markengouw-Midden, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Dijkmanshuizenstraat 98 vergeleken met de buurt?

Dijkmanshuizenstraat 98 heeft 80 m² woonoppervlakte en 205 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Markengouw-Midden ligt de gemiddelde woningwaarde op €461.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dijkmanshuizenstraat 98 en wat betekent dat?

Dijkmanshuizenstraat 98 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-10-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dijkmanshuizenstraat 98?

Dijkmanshuizenstraat 98 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Markengouw-Midden?

De wijk Markengouw-Midden in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.080 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €461.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Markengouw-Midden?

Vanuit Dijkmanshuizenstraat 98 in Markengouw-Midden bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.