Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 37 m²
- Perceeloppervlakte
- 79 m²
- Inhoud
- 142 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Berkhouthof 14 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 37 m², een perceel van 79 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Berkhouthof 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
5.8 kmSnelweg oprit
2.4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.6 kmDe prijsindicatie voor Berkhouthof 14 ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Tuindorp Nieuwendam-West is €406.000. Dat komt neer op circa €10.973 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBerkhouthof 14 is een woonhuis van 37 m² in de wijk Tuindorp Nieuwendam-West. De buurt telt 538 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.414 inwoners per km².
Berkhouthof 14 is een woonhuis in Tuindorp Nieuwendam-West, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Berkhouthof 14 heeft 37 m² woonoppervlakte en 142 m³ inhoud. Het perceel is 79 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Tuindorp Nieuwendam-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Berkhouthof 14 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
Berkhouthof 14 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Tuindorp Nieuwendam-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.050 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Berkhouthof 14 in Tuindorp Nieuwendam-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 2.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Berkhouthof 14: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.1 km.