Streetview Bankwerkerij 57 Amsterdam

Bankwerkerij 57, 1021 NS Amsterdam

53 m² Bouwjaar 1984 3 kamers Label C

Bankwerkerij 57 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €417.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
136 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Bankwerkerij 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bankwerkerij 57

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2475 Inwoners
1460 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1426 Woningvoorraad
€417.000 Gem. woningwaarde IJplein e.o.
19% Koopwoningen
12.227 Inwoners per km²

Locatie van Bankwerkerij 57

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Bankwerkerij 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Bankwerkerij 57?

De prijsindicatie voor Bankwerkerij 57 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in IJplein e.o. is €417.000. Dat komt neer op circa €7.868 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bankwerkerij 57 zich tot de wijk IJplein e.o.?

Bankwerkerij 57 is een appartement van 53 m² in de wijk IJplein e.o.. De buurt telt 1.426 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.227 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bankwerkerij 57?

Bankwerkerij 57 is een appartement in IJplein e.o., gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bankwerkerij 57 vergeleken met de buurt?

Bankwerkerij 57 heeft 53 m² woonoppervlakte en 136 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In IJplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €417.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bankwerkerij 57 en wat betekent dat?

Bankwerkerij 57 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Bankwerkerij 57?

Bankwerkerij 57 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in IJplein e.o.?

De wijk IJplein e.o. in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €417.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij IJplein e.o.?

Vanuit Bankwerkerij 57 in IJplein e.o. bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 4.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij IJplein e.o.?