Streetview Meeuwenlaan 114 A Amsterdam

Meeuwenlaan 114 A, 1021 JM Amsterdam

539 m² Bouwjaar 1924

Meeuwenlaan 114 A is een woning in Amsterdam, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 539 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €330.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
539 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Meeuwenlaan 114 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

365 Inwoners
275 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
187 Woningvoorraad
€330.000 Gem. woningwaarde Hamerstraatkwartier-West
9% Koopwoningen
1.149 Inwoners per km²

Locatie van Meeuwenlaan 114 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Meeuwenlaan 114 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Meeuwenlaan 114 A?

De gemiddelde woningwaarde in Hamerstraatkwartier-West is €330.000. Dat komt neer op circa €612 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meeuwenlaan 114 A zich tot de wijk Hamerstraatkwartier-West?

Meeuwenlaan 114 A is een woning van 539 m² in de wijk Hamerstraatkwartier-West. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 9% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.149 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meeuwenlaan 114 A?

Meeuwenlaan 114 A is een woning in Hamerstraatkwartier-West, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Meeuwenlaan 114 A vergeleken met de buurt?

Meeuwenlaan 114 A heeft 539 m² woonoppervlakte. In Hamerstraatkwartier-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €330.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hamerstraatkwartier-West?

De wijk Hamerstraatkwartier-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €330.000, 9% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hamerstraatkwartier-West?

Vanuit Meeuwenlaan 114 A in Hamerstraatkwartier-West bereik je: supermarkt op 0.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 3.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hamerstraatkwartier-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Meeuwenlaan 114 A: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hamerstraatkwartier-West?