Eengezinswoning, tussenwoning Meeuwenlaan 104 A Amsterdam

Meeuwenlaan 104 A, 1021 JL Amsterdam

191 m² Bouwjaar 1928 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Meeuwenlaan 104 A is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 191 m², een perceel van 240 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €330.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
191 m²
Perceeloppervlakte
240 m²
Inhoud
529 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.265.000 tot €1.515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Bedrijventerrein, in centrum, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Meeuwenlaan 104 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meeuwenlaan 104 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Houtkachel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (112.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

0.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

365 Inwoners
275 Huishoudens
1.3 Gem. huishoudensgrootte
187 Woningvoorraad
€330.000 Gem. woningwaarde Hamerstraatkwartier-West
9% Koopwoningen
1.149 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meeuwenlaan 104 A

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Meeuwenlaan 104 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Meeuwenlaan 104 A?

De prijsindicatie voor Meeuwenlaan 104 A ligt rond €1.265.000 tot €1.515.000. De gemiddelde woningwaarde in Hamerstraatkwartier-West is €330.000. Dat komt neer op circa €1.728 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meeuwenlaan 104 A zich tot de wijk Hamerstraatkwartier-West?

Meeuwenlaan 104 A is een eengezinswoning, tussenwoning van 191 m² in de wijk Hamerstraatkwartier-West. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 9% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.149 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meeuwenlaan 104 A?

Meeuwenlaan 104 A is een eengezinswoning, tussenwoning in Hamerstraatkwartier-West, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Meeuwenlaan 104 A vergeleken met de buurt?

Meeuwenlaan 104 A heeft 191 m² woonoppervlakte en 529 m³ inhoud. Het perceel is 240 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Hamerstraatkwartier-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €330.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meeuwenlaan 104 A en wat betekent dat?

Meeuwenlaan 104 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Meeuwenlaan 104 A?

Meeuwenlaan 104 A heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 112 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Hamerstraatkwartier-West?

De wijk Hamerstraatkwartier-West in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €330.000, 9% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hamerstraatkwartier-West?