appartement Wijnsilostraat 171 Amsterdam

Wijnsilostraat 171, 1019 VM Amsterdam

128 m² Bouwjaar 2021 4 kamers 2 slaapkamers Label A+

Wijnsilostraat 171 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €560.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
128 m²
Inhoud
338 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€900.000 tot €1.000.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wijnsilostraat 171

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wijnsilostraat 171

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
64.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
65.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
34.1%
CO₂-emissie
15.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2160 Inwoners
1225 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1070 Woningvoorraad
€560.000 Gem. woningwaarde Cruquiusbuurt
29% Koopwoningen
12.375 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wijnsilostraat 171

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Wijnsilostraat 171

Wat is de geschatte woningwaarde van Wijnsilostraat 171?

De prijsindicatie voor Wijnsilostraat 171 ligt rond €900.000 tot €1.000.000. De gemiddelde woningwaarde in Cruquiusbuurt is €560.000. Dat komt neer op circa €4.375 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wijnsilostraat 171 zich tot de wijk Cruquiusbuurt?

Wijnsilostraat 171 is een appartement van 128 m² in de wijk Cruquiusbuurt. De buurt telt 1.070 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.375 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wijnsilostraat 171?

Wijnsilostraat 171 is een appartement in Cruquiusbuurt, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wijnsilostraat 171 vergeleken met de buurt?

Wijnsilostraat 171 heeft 128 m² woonoppervlakte en 338 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Cruquiusbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €560.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wijnsilostraat 171 en wat betekent dat?

Wijnsilostraat 171 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-11-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wijnsilostraat 171?

Wijnsilostraat 171 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Cruquiusbuurt?

De wijk Cruquiusbuurt in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €560.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Cruquiusbuurt?

Vanuit Wijnsilostraat 171 in Cruquiusbuurt bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 4.1 km.