Streetview D.L. Hudigstraat 67 Amsterdam

D.L. Hudigstraat 67, 1019 TR Amsterdam

91 m² Bouwjaar 1998 3 kamers Label B

D.L. Hudigstraat 67 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 510 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
510 m²
Inhoud
260 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor D.L. Hudigstraat 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel D.L. Hudigstraat 67

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2725 Inwoners
1170 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1112 Woningvoorraad
€705.000 Gem. woningwaarde Sporenburg
49% Koopwoningen
17.203 Inwoners per km²

Locatie van D.L. Hudigstraat 67

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over D.L. Hudigstraat 67

Wat is de geschatte woningwaarde van D.L. Hudigstraat 67?

De prijsindicatie voor D.L. Hudigstraat 67 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Sporenburg is €705.000. Dat komt neer op circa €7.747 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt D.L. Hudigstraat 67 zich tot de wijk Sporenburg?

D.L. Hudigstraat 67 is een woonhuis van 91 m² in de wijk Sporenburg. De buurt telt 1.112 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op D.L. Hudigstraat 67?

D.L. Hudigstraat 67 is een woonhuis in Sporenburg, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is D.L. Hudigstraat 67 vergeleken met de buurt?

D.L. Hudigstraat 67 heeft 91 m² woonoppervlakte en 260 m³ inhoud. Het perceel is 510 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Sporenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van D.L. Hudigstraat 67 en wat betekent dat?

D.L. Hudigstraat 67 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van D.L. Hudigstraat 67?

D.L. Hudigstraat 67 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Sporenburg?

De wijk Sporenburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sporenburg?

Vanuit D.L. Hudigstraat 67 in Sporenburg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 3.9 km.