Eengezinswoning, tussenwoning Lampenistenstraat 18 Amsterdam

Lampenistenstraat 18, 1019 TH Amsterdam

87 m² Bouwjaar 1998 3 kamers 2 slaapkamers Label A+

Lampenistenstraat 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Amsterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m², een perceel van 50 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
87 m²
Perceeloppervlakte
50 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€660.000 tot €760.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Lampenistenstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lampenistenstraat 18

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
91.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
47.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
63.8%
CO₂-emissie
8.28 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amsterdam

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Amsterdam

2725 Inwoners
1170 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1112 Woningvoorraad
€705.000 Gem. woningwaarde Sporenburg
49% Koopwoningen
17.203 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lampenistenstraat 18

Vergelijkbare woningen in Amsterdam

Veelgestelde vragen over Lampenistenstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Lampenistenstraat 18?

De prijsindicatie voor Lampenistenstraat 18 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Sporenburg is €705.000. Dat komt neer op circa €8.103 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lampenistenstraat 18 zich tot de wijk Sporenburg?

Lampenistenstraat 18 is een eengezinswoning, tussenwoning van 87 m² in de wijk Sporenburg. De buurt telt 1.112 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.203 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lampenistenstraat 18?

Lampenistenstraat 18 is een eengezinswoning, tussenwoning in Sporenburg, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Lampenistenstraat 18 vergeleken met de buurt?

Lampenistenstraat 18 heeft 87 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 50 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Sporenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lampenistenstraat 18 en wat betekent dat?

Lampenistenstraat 18 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-12-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 8.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lampenistenstraat 18?

Lampenistenstraat 18 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sporenburg?

De wijk Sporenburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sporenburg?

Vanuit Lampenistenstraat 18 in Sporenburg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 3.9 km.