Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Inhoud
- 381 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 2
Seinwachterstraat 44 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €705.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Seinwachterstraat 44
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
3.5 kmDe prijsindicatie voor Seinwachterstraat 44 ligt rond €570.000 tot €670.000. De gemiddelde woningwaarde in Sporenburg is €705.000. Dat komt neer op circa €5.924 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSeinwachterstraat 44 is een woonhuis van 119 m² in de wijk Sporenburg. De buurt telt 1.112 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 17.203 inwoners per km².
Seinwachterstraat 44 is een woonhuis in Sporenburg, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Seinwachterstraat 44 heeft 119 m² woonoppervlakte en 381 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Sporenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €705.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Seinwachterstraat 44 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Seinwachterstraat 44 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Sporenburg in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €705.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Seinwachterstraat 44 in Sporenburg bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 3.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Seinwachterstraat 44: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.6 km.