Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 108 m²
Lamonggracht 14 is een woonhuis in Amsterdam, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m² en een perceel van 108 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €683.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lamonggracht 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
4.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
3.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Java-eiland is €683.000. Dat komt neer op circa €4.041 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLamonggracht 14 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Java-eiland. De buurt telt 1.572 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.608 inwoners per km².
Lamonggracht 14 is een woonhuis in Java-eiland, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Lamonggracht 14 heeft 169 m² woonoppervlakte. Het perceel is 108 m². In Java-eiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €683.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lamonggracht 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-04-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 8146.49 kg/jaar.
De wijk Java-eiland in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €683.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Lamonggracht 14 in Java-eiland bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 4.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lamonggracht 14: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Java-eiland: restaurant (0.3 km), cafe (1.3 km).