Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1921
- Woonoppervlakte
- 53 m²
Azartplein 35 is een appartement in Amsterdam, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €683.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Azartplein 35
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
4.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
3.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Java-eiland is €683.000. Dat komt neer op circa €12.887 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAzartplein 35 is een appartement van 53 m² in de wijk Java-eiland. De buurt telt 1.572 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 19.608 inwoners per km².
Azartplein 35 is een appartement in Java-eiland, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Azartplein 35 heeft 53 m² woonoppervlakte. In Java-eiland ligt de gemiddelde woningwaarde op €683.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Azartplein 35 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-09-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 2428.31 kg/jaar.
De wijk Java-eiland in Amsterdam (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €683.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Azartplein 35 in Java-eiland bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 4.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Azartplein 35: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Java-eiland: restaurant (0.3 km), cafe (1.3 km).